Reklamacje

Regulamin reklamacji, gwarancji, zwrotu lub wymiany towaru

 1. Wszystkie towary dostępne w Sklepie pochodzą z legalnego źródła, są oryginalne i posiadają gwarancję jakości producenta lub/i dodatkową Gwarancję AutoKrzysztof.
 2. W przypadku wad fabrycznych towaru, Użytkownik może skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio u producenta produktu lub za pośrednictwem Sklepu.
 3. Ewentualne reklamacje rozpatrywane są przez podmiot, który dokonał sprzedaży.
 4. Zwrot lub wymianę towaru, można wykonać zgodnie z Ustawą, w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Zwracany towar nie może być używany oraz musi zostać odpowiednio zapakowany, aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu. Opakowanie, w którym znajduje się towar nie może zostać czymkolwiek oklejone, opisane ani zniszczone. Do przesyłki należy dołączyć kompletnie wypełniony formularz zwrotu, który znajduje się na stronie Sklepu.
 5. Koszty przesyłki zwrotnej pokrywa kupujący.
 6. Sklep nie przyjmuje paczek odesłanych za pobraniem.
 7. Wymiana towaru zostanie zrealizowana jeśli dany produkt jest dostępny w Sklepie. W przypadku braku dostępnego towaru na wymianę, sklep zastrzega sobie prawo do zwrotu kwoty zakupu.
 8. W przypadku zwrotu towaru, w którym zawartość przesyłki nie zgadza się z zamówieniem, koszty przesyłki pokryje Sklep.
 9. Przy zwrocie towaru z powodu uszkodzenia mechanicznego paczki w której dostarczony jest towar Użytkownik wraz z kurierem winien spisać Protokół Szkody oraz odesłać go wraz z reklamowanym towarem. W takim przypadku po przyjęciu reklamacji przez dział obsługi klienta towar zostanie wymieniony na pełnowartościowy lub zwrócimy pieniądze. Sklep pokrywa w tym przypadku wszelkie koszty przesyłki.

Zwrot pieniędzy:

W przypadkach, takich jak zwrot bez podania przyczyny, jak również brak zamówionego towaru na stanie magazynu, pieniądze zostaną zwrócone w następujący sposób:

 • Zwrot pieniędzy nastąpi na wskazane przez Użytkownika konto - przelewem bankowym.
 • Zwrot pieniędzy następuje w terminie do 14 dni od daty akceptacji zwrotu.